apie mus

Įkurta 2001 metais, kūrėjas (Kinija) technologijų Co, LTD tampa vienu iš pirmaujančių aukštųjų technologijų bendrovių, kurios integruotas kaimo plėtros, gamybos ir prekybos kortele, pinigų mokėjimo bei mokėjimo internetu modulis. Sertifikuota ISO 9001 kokybės sistemą legalizuoti 2002, kūrėjas tapo Shenzhen Hi-tech įmonė 2003 metais. Pagerbtas nacionalinės Hi-tech įmonė 2008 m. sukūrė klasifikuojama kaip viena iš Shenzhen TOP 500 vidutinio dydžio įmonė 2009.

Kaip pirmosios įmonės, kurie savarankiškai sukurtas įterptųjų kortelių skaitytuvas ir kortelės dozatorius, kūrėjas yra kortelės mokėjimo modulis pramonės lyderis taip pat grynųjų pinigų mokėjimo modulis, taip pat advancer interneto mokėjimo pramonėje dėl įsigyti pažangiausias pagrindinė technologija.

Su į nuolat mokytis ir moksliniai tyrimai, kūrėjas turi plėtoti septynių serialus išskirtinį ir naujoviškų produktų: kortelių skaitytuvas viešųjų telekomunikacijų, degalų atsargas papildantys terminalas, motorizuotos skaitytojas savitarnos terminalu, 3 in 1 motorizuota skaitytojas, kortelės išdavimo mašina, dozatorius, interneto mokėjimo modulis ir tt, mes įsigijo vieno patento išradimo, penkiolika naudingumas pavyzdį patentus, penkių EMV sertifikatus, CE atitikties, kelis programinės įrangos autorių teises ir gamybos licenciją ir tt. KŪRĖJAS laimėjo populiarumą su produktų patikimumą, puikių charakteristikų ir priimtiną kainą, produktai buvo widly taikomi finansų, telekomunikacijų, pertrochemical pramonė, mokesčių mašina, mažmeninės prekybos, draudimo, transporto ir pramogų paraiškų srityje. Kūrėjas laimi išsamią garbė iš klientų iš jos greitai, puikus aptarnavimas.

KŪRĖJAS yra nuolat progresuoja kartu su valdymo sistemos modernizavimas, srauto standartizacijos, architektūros sustiprinimą. Remiantis Kinijos ir nuėjo link pasaulio, kūrėjas būtų nuolat vystysis ir kūrybos, steigimo grand žvalgyti su klientams, Maksim tarpusavio vertę ir pateikti geriau pramonės.