Paroda

RFID skaitytuvą: saugos svarbiausia

RFID žymės tik toks didelis, kad RFID skaitytuvą Norėdami perskaityti saugumo. Kitaip tariant, Išplėstinė RFID žymės tik 64-bitų šifravimo algoritmas žymelę kortelių skaitytuvą arba kai priimančioji palaiko 64-bitų šifravimo algoritmas gali būti naudingos.
Kaip su RFID žymės, šiuo metu RFID kortelės skaitytojui rinkoje remti tik minimalus apsaugos lygis, ir su vyresnio amžiaus šifravimo algoritmai ir rakto ilgis yra per trumpas, kurios daro juos labai lengva nutraukti. Aukštesnio saugumo naujas kortelių skaitytuvas palaiko šifravimo algoritmų, ir taip pat remia paprastą šifravimo algoritmą. Jie taip pat leidžia apsaugoti slaptažodžiu ir leisti kelis šifravimo RFID žymė pasirinktinai šifravimo algoritmas naudojamas plotas.
Kaip sako patarlė, kaita yra pastovus. Saugumo ir RDA programomis taip pat. Šifravimo algoritmai yra nuolat atnaujinamos ir tobulinamos, pagrindiniai auga ilgai ir stiprus. Nes RDA yra naujos technologijos, ir RFID etiketės funkcijų rinkinys turėtų toliau vystytis bėgant laikui keičiasi tiekimo grandinės poreikiams patenkinti.
Kada RFID žymės ir RFID skaitytuvai pasirinkimas turėtų prisiminti, kad kai skaitytojas gali tik atnaujinti neautomatiniu būdu keisdami aparatūros įrenginį. Įsivaizduokite, jei norite siųsti techninę priežiūrą atliekantys darbuotojai prie kiekvieno įėjimo į pastato griovimo ir atnaujinti kiekvieną skaitytoją, tiekimo grandinės iš gamintojo vartotojui kiekviename žingsnyje pašalinti ir atnaujinti tūkstančiai skaitytojai, būtų labai varginantis dalykas. Lankstumas yra pagrindinis bruožas, RDA sistemas. Naujas RFID skaitytuvą galite tiesiog nusiųsti naują programinę įrangą atnaujinti visus prietaisus į tinklą per tinklą.
Šis RDID skaitytuvas palaiko interneto programinės įrangos atnaujinimas taip pat leidžia keli skaitytuvai, bendrą atstumą tinklo modernizacija.