Paroda

RFID skaitytuvą: studentų dalyvavimo sistema

Informacinių technologijų plėtra, smart kortelės visur gyvenime. RFID kortelės ir RFID skaitytuvą pamažu keičia įprastinių susisiekti tipo IC kortelės, tampa nauja tendencija lustinių kortelių srityje.
RFID korteles dėl RDA ir IC card technologijos, sėkmingai derinti išspręsti problemą kodo laisvos ir bekontaktis, todėl turi nepalyginamą pranašumą palyginti su įmagnetintomis kortelėmis ir bekontaktis IC kortelės. RFID kortelės, sukeltas IC lustas antenos, visiškai uždengtas standartinį PVC kortelės, ne dekoratyvinė dalis. Studentų dalyvavimo sistema naudojant radijo dažninio atpažinimo technologiją, mokinių lankomumas, dokumentus ir kitas funkcijas.
Per vardiniu, magnetinių ir bekontaktis IC kortelės studentams klasės lankomumo, dokumentų valdymas, gali būti daug laiko ir linkę į trukdžių ir nekontaktinės RDA mokyklos lankomumo sistemos naudojant radijo dažninio atpažinimo technologijos mokinių lankomumo valdymo ir patogus ir sutaupyti laiko. Studentų dalyvavimo sistema sudaryta iš atsakiklių ir RFID skaitytuvą, atsakiklis Žymos (kortelės), ir RDA kortelių skaitytuvas palaiko U2270B RF bazinės stoties prietaisu ir grandinės, MCU ir jo palaikymo meistras įrenginio grandinėms ir periferinių sąsaja (klaviatūros, LCD laikrodis ir serijos modulis).
Studentų dalyvavimas sistemos projektavimas yra pagrindinė RFID skaitytuvą, RFID skaitytuvą RF Bazinė stotis yra raktas įrenginio, prietaiso pagrindinė duomenų moduliavimas, perdavimo ir RF ir duomenų demodulujące užduotis.