13.3 Colių veido atpažinimo termometras & Žmonių valdymo modulis

Pagal savo brandžią technologiją, KŪRĖJAS sujungia veido atpažinimą su infraraudonųjų spindulių termografija realizuoti artimą diapazoną, bekontaktis veido atpažinimas, ir temperatūros aptikimo. Kai aptikto asmens temperatūra viršija tam tikrą ribą,terminalo signalinė lemputė išduos neįprastą įspėjimą ir pateiks priminimą balsu.

13.3 Inch Face Recognition Thermometer & People Management Module T-320  application

T-320 priima kelis AI technologiją.apima bekontaktį temperatūros matavimą + kaukės aptikimą + veido atpažinimą. Produkto projektavimas atitinka ekonomiškas, praktiškas, saugus ir stabilus dizaino idėjas, ir suteikia visą rinkinį aukštos kokybės, pažangios veido atpažinimo infraraudonųjų spindulių temperatūros aptikimo valdymo sistema Žmonės valdymas ir temperatūros matavimas.kuris gali atitikti dabartinius lankomumo ir eismo valdymo poreikius ir gali aptikti neįprastą kūno temperatūrą.

13.3 Colių veido atpažinimo termometras& Žmonių valdymo modulis T-320 taikymas

Tinka biuro vietoms, viešbučiams, biurų pastatams, mokykloms, prekybos centrų, parduotuvių, bendruomenių, viešųjų paslaugų ir valdymo projektams, kuriuose reikalinga prieiga prie veido.