RFID skaitytuvą: Oro uosto atpažinimo sistema naudojant

Platus taikymo RFID skaitytuvai savo gyvenime, kad teisingai pripažįsta, jog svarbu RFID technologijos jūsų gyvenime. RDA technologija kartu su oro uosto atpažinimo sistema, kas būtų nepageidaujamą poveikį?
Automatinis prošvaisos kontrolės sistema yra radijo dažninio atpažinimo ir biometrinių įrašas ir išėjimo iš dviejų mokslo ir technologijų keleivių muitinės formalumų atlikimo patalpų. Keleiviai muitinės formalumų atlikimo metu, sistema bus užfiksuoti lankytojų biometrinės informacijos, kaip asmens nuotrauka, ir tuo pačiu metu saugomi skaityti keleivių susmulkinama į skiedras, pasų nei skaitmeninis veido atvaizdas turėtojo.
Automatinis prošvaisos kontrolės sistemą ir imigracijos institucijos anksčiau archyvo nuotraukos pareikštinių nei teisę patvirtinti keleivių ir smulkinama paso turėtojui yra toks pat, ir žymiai sutrumpinti laiką, kurio reikia imigracijos patikrinimo.
Prieš oro keleivių informacines sistemas, sudaro oro linijų keleivių registravimą, realaus laiko skrydžio keleivių pačios asmeninę informaciją, pavyzdžiui, vardus, gimimo datas ir kitų vežimo į paskirties migrantų šalies atlikti saugos atsiliepimai, inspekcijos pareigūnams atvykus skrydžio, jūs galite meistras įtartinas keleiviams arba mažiau populiarūs objektai siekiant užkirsti kelią Nieposłuszny elementai, gauti per kliūtis.
Taikant RDA atpažinimo technologiją, oro uosto, oro uosto kontrolės patogesnis ir efektyvias, patogumui ir efektyvumui gerinti keliautojams.