5 Reikalingos žinios apie "Cardless ATM" sandorius

Atsižvelgdami į faktines ataskaitas, atkreipkite dėmesį į tai, kad per "Cardiest" operacijų apvaliojo stalo diskusiją, vykusią "ATMIA" JAV konferencijoje Orlando, praėjusią savaitę nebuvo apvalaus stalo.

Vis dėlto buvo daug puikių diskusijų dėl apsimestinių klausimų apie "Cardless" operacijas iš "Payment Alliance International" Donna Embry ir pranešė atsakymus iš išsamaus daugybe mokėjimo specialistų.


Štai 1 valandos sesijos akcentai, redaguojami ilgio:

Ar "kortos" sandoriai bus tokie pat sunkūs ir brangūs, kaip ir lusto standartas?

Carol Specogna: Na, nes mes turbūt niekada neturėjome EMV maršruto. … Tiesiog sakau. Ką [Fiservas] padarė, tikrai stengiasi panaudoti tai, kas egzistuoja šiandien.

Taigi, taip, jūs turite padaryti tam tikrus programinės įrangos pakeitimus ... bet tai daug lengviau, nes sandoriai vyks kaip įprasti seni tinklo sandoriai. Tai tiesiog bus standartinis pašalinimas. Mūsų specifikacijos įsigijimo pusėje yra pusė puslapio ilgio. Tai nėra kažkas panašaus į EMV.

Douglasas Asadas: EMV turėjo įvykti saugumo sumetimais, nes JAV buvo silpna grandinės grandis, susijusi su sukčiavimais, atvykstančiais į JAV. ... Tačiau, atvirkščiai, tai yra viena iš nedaugelio situacijų, kurias aš mačiau, kur pridėjote naują technologiją, kuri iš tikrųjų blogino naudotojų patirtį.

"Cardless" pinigai skirti patogiam vartotojui. Jis skirtas pagerinti patirtį. Mes visi turime atkreipti dėmesį į tai, kad mes tai darome, o tai pirmiausia turi būti, bet beviltiški pinigai bus patenkinti naudotojus, o EMV, Joe Smithas, jis nežino, kodėl jis naudoja EMV, jis tiesiog žino, kad tai užtruks ilgiau. ... Grynieji pinigai yra nemokami, kad patirtis būtų geresnė.


Kaip bekreditiniai sandoriai gali padėti IAD sumažinti atsakomybės perkėlimo riziką?

Danielas Goodmanas: tai tikrai svarbus dalykas, apie kurį mes galvojame, kai mes kreipiame į šią rinką. Su bekontakčiais NFC, tai yra EMV tipo, nes ji palaiko atsakomybę su emitentu. Kai mes žiūrime į kitas formas, tai mes ketiname pradėti taip, kaip mes.

Mes žinome, kad siekiant paskatinti visus bankomatus valdyti - kodėl pradėtumėte naudoti produktą, už kurį turėsite atsakyti? Taigi tai tikrai yra, kaip mes artėja prie jo. Mes tikimės, kad įgyvendinsime visus naujus "kortų" naudotojų patirties ir naujų technologijų tipus, neatsižvelgdami į atsakomybės perėjimą į operatorių.


Ar "kortos" sprendimai tikrai suteikia papildomos garantijos paskyros savininkui?

Sam Kamel: Mobiliosiose erdvėse, tarp įrenginio galingumo ir visų jo supančių duomenų taškų - biometrinių, geografinių vietovių ir kitų dalykų - tai tikrai sukuria saugesnę ir saugią aplinką.

Jūsų kortelė nėra telefone, turite tokį kodavimą ... taigi, atsižvelgiant į priėmimo požiūrį, nuo vartotojo, pardavėjo ar operatoriaus požiūriu, atrodo, yra daug saugesnis.

Lyle Elias: Daugiarūšės biometrijos sąvoka, mano nuomone, yra tai, kaip ji eina. Tai priklauso nuo to, kiek sandoris yra didelis. Kaip rizikuojamas sandoris? Tai viskas apie rizikos mažinimą. Dienos, kai bandote prisiminti savo vartotojo vardą ir slaptažodį - jie tiesiog tapo visiškai nereikšmingi.


Visi "moka" naudoja NFC, bet "Just Cash" naudoja QR kodą. Kodėl tai?

Todd Lawrence. Kuo skiriasi bankomatų erdvė, kad NFC ir kai kurių senesnių mašinų atveju ji gali tapti aparatinės įrangos sprendimu, o ATM operatoriams tai brangu ten išeiti ir įdiegti ... ir iš tikrųjų to dar nėra pridėta, kad daug daugiau nauda.

Ką mes bandėme padaryti [QR kodo modelis] naudoja viską, kas jau yra ten, kuris jau dirba tikrai gerai, ir tiesiog paslydo mūsų funkciją, jungiančią žmones su šia kortos aplinka.

Carol Specogna. Tokiuose mažmeniniuose (mažmeniniuose) bankomatuose, kuriuose dalyvauja vartotojas, turi būti visoje JAV tinklas, o mes turime pradėti nuo bankomato pusės. Mes pradėjome dirbti su PAI, nes išeiname į finansines institucijas ir bandome įtikinti juos [gauti juos į laivą], tai yra labai sunku parduoti. Bet dabar galėsite pasivaikščioti finansų institucijoms ir pasakyti: "Ei, mes jau turime 10 000, mes turėsime 25 000 iki 2017 metų pabaigos" - tai gana galinga.


Kokios yra jūsų nuomonės apie didėjantį kiekį naudojant P2P sandorius ir naudą?

Richard Witkowski: Šiandien, jei esate Lenkijoje ir nusipirkote "Nikon" fotoaparatą, jūs gaunate nuolaidą ... jūsų pasirinkimas, kai jūs einate į nuolaidų formą internete, pateikite savo tikrinimo sąskaitos numerį ir maršruto numerį ir įtrauksime pinigus į jūsų sąskaita [arba] suteiks mums savo mobiliojo telefono numerį ir mes atsiųsime SMS žinutę, kad iš karto gautumėte tą nuolaidą [bankomate]. Devyni devyni procentai žmonių pasirinko mobilųjį telefoną. ...

Mes turime modelį, pagal kurį mes įpareigojame asmenį, kuris siunčia grynuosius pinigus, įsakymo mokestį, ir mes daliname tai su bankomatų savininkais. Tai reiškia, kad jūs gaunate papildomų pajamų iš sandorių, kurių anksčiau nesate matę.