RFID Power atliekų: RFID skaitymo technologija

Su RFID skaitytuvai, RFID technologijos yra plačiau naudojami. Buvo pranešta, kad RFID technologijos pritaikymo prasidėjo atliekų pramonei, technologija yra pirmasis šalyje.
Gyvenime šiukšles gavo išsiųsti procesą, per automobilio skaitytojas ir šiukšlių statinės Shang RDA elektroninių etikečių įrangos, sistema gali automatiškai kolekciją gyvenimo šiukšlių šaltinis ir šiukšlių barelių informacijos, ir dėl kiekvieno barelių per šiukšlių skirtas skaitiklis, pasiekti automatiškai minėtų sunkiųjų, ir belaidžio kolekcija, ir realaus laiko įkelti,, taip pat galite visoje Bendrijoje visų šiukšlių barelių minėtų duomenų Birūs perdirbti , įkelti į serverį pabaigos.
Į rūšiavimo apdoroti, naudojant į "interneto +" technologijos, statyti šiukšlių, sanitarijos transporto priemonių, transporto stočių, ryšius tarp perdirbimo įmones, visą procesą paieškos šiukšlių surinkimo, transportavimo ir perdirbimo, siekiant labiau skatinti sanitarijos ir kruopščiai valdymo. Šiukšlių sunkvežimiai galite identifikuoti ar šiukšlių perdirbamų medžiagų, nuo ištakų iki atliekų perdirbimą.
Taikant RDA technologija atliekų pramonėje, labai greitinimo greitumui ir veiksmingumui atliekų, palengvinti žmonių gyvenimą.