RFID kortelių skaitytuvas: Sporto ekstremalioms situacijoms

Kai yra didelių renginių, kai įvykiai bus į stadioną. Bet žmonės susirinko, įvykus avarijai, kaip elgtis su juo? Mes galime naudoti RFID skaitytuvą technologiją, stadionų veiksmingą situacijų valdymo programa.
Stadiono rinkinys su RFID žymės RFID įranga, lauko darbuotojų ir rankinių RFID įrenginių, kai yra skubios, vadovai bendrauti su stadiono metro valdymo centre naudojant bevielio ryšio sistema, ataskaitos pobūdis ir vieta renginio.
Kai įvykis įvyksta, usher paspauskite mygtuką susieta su įvykiu. Aktyvus RDID žymė su įranga tada siunčia savo unikalų ID kodą, taip pat prašymas pasirinkti paslaugos 13 prieigos taškai yra pastaruoju metu. Programinės įrangos identifikavimo žymės, perkelti duomenis į programinės įrangos sistema, kuri tada bus pažymėti ID numeris atitinka vietą ir pobūdį skambučio su prieigos tašku, ši informacija pateikiama dideliu kompiuterio ekrano komandos centras.
RFID programinė įranga taip pat gali suteikti stadiono valdytojai su verslo analizė, kad jie galėtų įvertinti kaip reaguoti ir išspręsti renginiai. Jie taip pat gali būti priešais kompiuterio ekrane realiu laiku pamatyti jei darbuotojai atvyko į svetainę.