Išplėstinė intelektualiosios kortelės skaitytuvas gamintojas-kūrėjas

Kinijos tarptautinių savitarnos, kioskas ir prekių automatų Rodyti 2018 m. vyks Šanchajus naujas tarptautinis parodų centras nuo 2018 m. balandžio 26-28. Parodoje eksponuojami įvairių produktų, įskaitant savitarnos terminalus ir sprendimus, išsami pardavimo sistemas, kioskas, valiutos nustatymas sistemos, savitarnos spausdinimo įrenginiai, mokėjimo mobiliuoju ryšiu galiniams įrenginiams,intelektualiosios kortelės skaitytuvas, automatas susijusių priedų ir paslaugų ir pan.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Kūrėjas buvo pakviesta dalyvauti parodoje. Kodėl buvo pakviestas kūrėjas? Kokios verslo kūrėjas yra?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Įkurta 2001 metais, kūrėjas (Kinija) technologijų Co, LTD tampa vienu iš pirmaujančių aukštųjų technologijų kompanijų, kurios integruotos RD, gamyba, rinkodara, kortele, grynaisiais pinigais ir mokėjimo internetu modulis. Sertifikuota ISO 9001 kokybės sistemą legalizuoti 2002, kūrėjas tapo Shenzhen Hi-tech įmonė 2003 metais. Pagerbti nacionalinės Hi-tech įmonė 2008 m. kūrėjas, klasifikuojama kaip viena iš Shenzhen TOP 500 vidutinio dydžio įmonė 2009 metais.


Kaip pirmosios įmonės, kurie savarankiškai sukurtas įterptosios kortelių skaitytuvas ir kortelių dozatorius, kūrėjas yra kortelės mokėjimo modulis pramonės lyderis taip pat grynųjų pinigų mokėjimo modulį, taip pat advancer interneto mokėjimo pramonėje dėl įsigyti pažangiausias branduolys technologija.


Su į nuolat studijų ir mokslinių tyrimų, kūrėjas yra federalinė septynių serialus apie išskirtinį ir naujoviški produktai: kortelių skaitytuvas, viešųjų telekomunikacijų, degalų atsargas papildantys terminalas, motorizuota skaitytojas savitarnos terminalu, 3, 1 motorizuota skaitytuvas, kortelės išdavimo mašinos, dozatorius, interneto mokėjimo modulis ir tt, mes Dotarωeϊ vieno patento išradimo, penkiolika naudingumas modelis patentų, penkių EMV sertifikatai, CE atitikties, kelis programinės įrangos autorių teises ir gamybos licencijos ir pan. KŪRĖJAS pelnė populiarumą su produktų patikimumą, puikių charakteristikų ir priimtiną kainą, produktai buvo widly taikomi finansų, telekomunikacijų, pertrochemical pramonė, mokesčių mašina, mažmeninės prekybos, draudimo, transporto srityje ir pramoginės programos. Kūrėjas laimi išsamią garbės iš klientų iš jo greitai, puikus aptarnavimas.


KŪRĖJAS nuolat progresuoja kartu su valdymo sistemos modernizavimas, srauto standartizacijos, architektūros sustiprinimą. Remiantis Kinijos ir nuėjo link pasaulio, kūrėjas būtų nuolat išsiveržia į priekį ir kūrybos, nustatantis grand žvalgyti su klientais, Maksim tarpusavio vertė ir persiųsti geriau pramonė.