Bijoti pavogtų šepetėlių banko kortelės? Šis "Combined Password Cracking" trunka 35 000 metų

Didžiosios Britanijos "Daily Mail" pranešė, kad britai 10 dažniausiai naudojamų slaptažodžių gali būti sugadinti mažiau nei sekundę, o jei slaptažodis naudojamas saugumo ekspertų poveikio metodu, įsilaužėliai praleidžia 227 milijonus metų, kad išspręstų atvirą.

Jei nenorime būti pavogta asmens tapatybės kortelė arba pavogta banko kortelė, mes turime daugiau užkandžių tinklo saugumui. Norite sužinoti, kaip greitai įsilaužėliai įsilaužia į jūsų slaptažodį? Atsakė atsakė britų internetinės mažmeninės prekybos elektronikos kompanija AO.com techniniai ekspertai. Pasak 2016 m. Ekspertų, pagal 2016 m. Statistiką dažniausiai naudojami dešimties britų slaptažodžiai, įskaitant "qwerty" ir "123123", įvedami palei klaviatūrą, gali būti sugadinti mažiau nei 1 sekundę. Kai kurie žmonės mano, kad yra saugu pasirinkti gerą žodį ir neturite savo slaptažodžio, pavyzdžiui, jūsų meilužio vardo, bet taip nėra. Iš socialinės žiniasklaidos šaltinių įsilaužėliai lengvai seka jūsų asmeninę informaciją, įskaitant jūsų gimtadienius, naminių gyvūnų pavadinimus, kur jūs užaugo, kur labiausiai patiko jūsų atostogos, ir savo mėgstamą komandą, kuri nėra tinkama Nustatyti kaip slaptažodį. Jei naudojate tam tikrą laiko tarpą, atskirtą nuo gimtadienio slaptažodžio, įsilaužėliams reikia tik 13 sekundžių.

Tačiau jei nustatote slaptažodį pagal konkretų metodą, tai gali užtrukti iki 4 trilijonų metų, kad galėtumėte jį sugriauti. Didžiosios Britanijos vidaus reikalų ministerijos kibernetinio saugumo ekspertai teigia, kad pasirinkus tris nekoreliuotus atsitiktinius žodžius, skirtus sukurti slaptažodį, pvz., "Arbatos rudos nuotrauką", už neapibrėžtą žodžio kombinaciją sugadintą slaptažodį kainuotų 35 000 metų; Jei pridėsite skaičių viduryje, turėsite praleisti 227 milijonus metų. Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, naudojant specialius simbolius, įtrūkimų laikas padidės iki 4 trilijonų metų, atitinkantis šio kodo įtvirtinimą.

Be to, ekspertai taip pat pasiūlė neturėti problemų, geriausia, jei el. Paštu, internetinės bankininkystės sąskaitos ir kitos svarbios paskyros nustatytų kitą slaptažodį.


Kūrėjas Visada atlikk savo saugų mokėjimą!