"Emirates ID" platina 100 000 ID kortelių skaitytuvų švietimo įstaigoms

"Emirates Identity Authority" paskirstė daugiau nei 100 000 elektroninių ID kortelių skaitytuvų į JAE švietimo įstaigas, įskaitant mokyklas ir privačius bei valstybinius universitetus, siekiant padėti institucijoms sutrumpinti laiką, reikalingą jų sandoriams atlikti, sumažinti jų išlaidas ir geriau panaudoti pastangas. savo personalo.

"Emirates ID" centrinių operacijų sektoriaus vykdomasis direktorius Aisha Al Rayesi paskelbė naujienų straipsnį, paskelbtą šiandieniniame "Al Emarat Al Youm" laikraštyje. "Emirates ID" paskirstė įrenginius Švietimo ministerijai, Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijai ir labiausiai JAE kolegijose ir universitetuose, siekiant aktyvuoti ID kortelės naudojimą kaip šių institucijų klientams teikiamų e. paslaugų dalį.

Šiemet "Emirates ID" toliau teikia dešimtis tūkstančių e. Skaitytojų vyriausybinėms organizacijoms ir daugeliui aukštųjų mokyklų, koledžų, universitetų ir privataus sektoriaus JAE, pridūrė ji.

Al Rayesi pabrėžė "e-reader" projekto svarbą, kad per kelias minutes būtų galima skaityti ID kortelės elektroninį mikroschemą, palengvinant kasdieninius įprastus ir elektroninius sandorius ir optimizuojant pažangių elektroninių ir skaitmeninių programų tapatybės kortelę, jau nekalbant apie minimizavimą laikas, reikalingas užbaigti sandorius ir sumažinti jų išlaidas.

ID kortelių skaitytojų naudojimas vyriausybinėse ir privačiose organizacijose, įskaitant švietimo įstaigas, padeda geriau panaudoti darbuotojų pastangas ir padidina jų našumą bei patenkina klientų (studentų) pasitenkinimą, palengvindamas ir supaprastindamas procedūras, leidžiančias pirštų atspaudus Pasak jo, korteles galima rasti elektroniniu būdu ir galbūt kreiptis į kortelę per interneto naršyklę.

Nurodydama, kad "Emirates ID" patvirtino sisteminį skaitytojų platinimo planą, Al Rayesi paaiškino, kad planas skirtas universiteto studentams, siekiant paskatinti pažangių programų kūrimą pažangios asmens tapatybės kortelės naudojimo srityje ir atlikti tokius mokslinius tyrimus kuris palaiko JAE pažangios ID valdymo sistemos ir vyriausybės bei ekonominės pertvarkos raidą, ir didina JAE konkurencingumą visame pasaulyje. Šis žingsnis leidžia universiteto ir koledžo studentams ir mokslininkams kurti tokias kūrybines ir novatoriškas idėjas, kurios padės optimaliau naudoti asmens tapatybės kortelę ir asmens identifikavimo programas, ypač atsižvelgiant į perėjimą prie elektroninių sandorių per kibernetinę erdvę ir oficialią orientaciją į koncepciją protingos vyriausybės, sakė ji.

"Emyratų" ID per savo svetainę teikia integruotos IT programinės įrangos paketą, suderinamą su visų tipų "smart" ID kortelių skaitytuvais, ir leidžia JAE valstybinėms ir privačioms organizacijoms atsisiųsti "e-reader" programinę įrangą, leidžiančią lengvai tvarkyti ID kortelę per keletą sekundžių skaitant elektroninio mikroschemos turinį be techninės pagalbos asmeninės kortelės skaitytuvo programinės įrangos gavėjams, sakė Al Rayesi, pažymėdamas, kad dešimtys techninių seminarų vyko su daugiau kaip 150 subjektų.