Kaip priėjimo kontrolė pasikeis 2018 m

Prieigos kontrolė pastaraisiais metais sparčiai vystėsi, todėl, nes naujoviškų technologijų universalumas yra greitas, jis netrukus bus sulėtėjęs. Pavyzdžiui, naujausias RFID technologijos naudojimas šiuolaikiniuose mobiliuosiuose telefonuose, naudojant "Apple Pay®" bendrojo bevielio ryšio (NFC) technologijos protokolą, "Google Wallet" ir "Android Pay ™" plečiasi į personalo ir transporto prieigos kontrolę, o sistemų integratoriai naudoja įrangos sąveiką, kad sujungtų prieigos valdymą su saugiu mokėjimu.

Pasak rinkos tyrimų firmos IHS Markit, 2017 m. Nuolat didėjant prieigos kontrolei taip pat bus matomos naujos technologijos, pvz., Biometriniai duomenys ir mobilieji įgaliojimai. Pavyzdžiui, darbuotojo prieigos kontrolės ženkleliai, naudojami mokėjimui kavinėse ar pardavimo automatuose, o net mobilieji telefonai gali pateikti įgaliojimus dėl saugios prieigos ar mokėjimo naudojant NFC technologiją. Tiesą sakant, visi "FEIG" CPR kortelių skaitytuvų linijos palaiko NFC technologiją, kad būtų lengviau integruoti į mobiliąsias technologijas.

Naudodami RFID skaitytuvą ir bekontaktinį mokėjimo modulį, pvz., CVEND, RFID gali būti integruotas su prieigos kontrole mokamosiose automobilių stovėjimo aikštelėse arba viešbučio automobilių stovėjimo garaže, kad būtų lengviau valdyti sąveika. "TIBA" automobilių stovėjimo aikštelė padarė tai, kad naudodamiesi "FEIG" įranga keletuose automobilių stovėjimo aikštelėse, greitam ir lengvam be mašinisto atvykimo ir išvykimo.

Kadangi pasyvieji UHF RFID skaitytojai išplečia jų diapazoną, o žymos kainos mažėja, technologija taip pat naudojama leidžiamų transporto priemonių prieigos kontrolei. Dabar daugiau saugomų bendruomenių, sandėlių ir biurų automobilių stovėjimo aikštelių įrengimas užtikrina transporto priemonių prieigos valdymą, naudojant didelės apimties RFID skaitytuvus, pvz., CREATOR'S CRT-541, kuris veikia kaip kortelių skaitytuvo prieigos kontrolės sistema.

Nuo to laiko, kai užtikrinome prieigą prie vietų, reikėjo daug laiko ir reikia daug laiko ir darbo jėgos. RFID paprastumas ir funkcionalumas ateityje ir toliau pagerins priėjimo kontrolės sistemas ... O čia, CREATOR, mes toliau kuriame savo RFID skaitytuvo produktus, skirtus naudoti saugioje prieigos kontrolės, identifikavimo ir mokėjimo sistemose.