Kaip bevielis kortelių skaitytuvas gali pasinaudoti savo nepriklausomu verslu?

Ar jūsų verslas parduoda daug pagal £ 30? Ar turite užimtus laikotarpius ir ilgų eilių? Nešiojamojo kortelių skaitytuvas gali būti jūsų problemų sprendimas!

2016 m. Buvo nustatyta, kad vidutinis JK vartotojas dabar moka mažiau nei 5 svarus sterlingų grynaisiais pinigais, o pasikliauja korteles ir mobiliuosius įrenginius. Nesuskaičiuojami mokėjimai vis dažniau būna įprasti, nes JK išduotų kontaktinių kortelių skaičius siekia 110 milijonų 2017 m. Birželio mėn.

Mokėjimo būdas "bakstelėkite ir eikite" yra vartotojams antrasis pobūdis, ir tikimasi, kad šis bekontaktinis priėmimas padidės. Tikimasi, kad iki 2021 m. Bekontaktinių technologijų naudojimas padidės 300%, o mažmenininkai, kurie nepriima mokėjimo kortelėmis, gali likti nepalankūs.

Buvo nustatyta, kad įmonės, kurios priima mokėjimo korteles, gauna daugiau pardavimų. Mažmenininkai pastebėjo, kad pardavimai padidėjo 30% dėl bekontaktinių mokėjimų priėmimo naudojant bekontakčių kortelių skaitytuvą.

Nešiojamojo kortelių skaitytuvo naudojimas gali būti naudingas jūsų verslui įvairiais būdais. Sužinokite, kaip nurodyta toliau:

Eilės išstūmimas

Nepriklausomos įmonės, kurių dažnai užsiima, dažnai nustato, kad jų mokėjimo procesas gali būti sustabdytas. Smailiais laikais gali susidaryti ilgos eilės.

Klientai, naudojantys bekontaktines korteles, gali greitai atlikti operacijas, nes jiems nereikia laiko skaičiuoti pinigų. Tai leidžia sumažinti eiliškumo laiką.

Padidintos pajamos

Gerai žinoma, kad, kai vartotojai moka kortelę, jie dažniau praleidžia didesnes sumas ir atlieka daugiau operacijų. Įdiegę bekontakčių kortelių skaitytuvą, klientai gali įsigyti daugiau mažos vertės impulsų.

Įmonės, naudojančios bekontakčių kortelių skaitytuvą, gauna mažiau atsisakytų pardavimų. Nešiojamieji patogumai leidžia klientams mokėti nereikalaujant tikslių pakeitimų.

Sumažintas grynųjų pinigų tvarkymas

Verslo savininkai, naudojantys bekontakčių kortelių skaitytuvą, praleidžia mažiau laiko, susijusius su pinigais. Paprastai kortelių mokėjimai buvo skirti dideliems pirkimams. Nuo bekontaktinio įvedimo pasikeitė vartotojų pageidavimai mokėti.

Netgi mažiausias pirkimas gali būti padarytas kortelėje. Tai reiškia, kad bekontakčiai kortelių skaitytuvai leidžia verslo savininkams praleisti mažiau laiko atliekant dienos pabaigos operacijas. Pokyčių sumažinimas iki tol sukelia mažesnę vagystės ir praradimo dėl klaidų riziką.

Patobulinta klientų patirtis

2017 m. Birželis buvo bekontaktinių mokėjimų rekordinis mėnuo, 34 proc. Visų Jungtinėje Karalystėje atliktų mokėjimų korteles, naudojant bekontaktinį įrenginį. Tikimasi, kad mokėjimo būdas bus kasdienio apsipirkimo patirties dalis. Užtikrinti, kad klientai turėtų geriausią įmanomą apsipirkimo patirtį, yra gyvybiškai svarbus būdas įgyti pakartotinį pasirinkimą.

Padarius viską kuo paprasčiau, jūsų verslo lankytojai bus labiau linkę sugrįžti. Nešiojamojo kortelių skaitytuvas leidžia nemokamai atlikti mokėjimus, tai reiškia greitą išregistravimo paslaugą.

Ar jūsų verslo nauda priimant mokėjimus per bekontakčių kortelių skaitytuvą? Pasinaudokite bekontaktinių išlaidų didėjimu, atnaujindami vieną iš mūsų terminalų.