Kaip veikia kontaktinės kortelės?

Neskaidomosios "smart card" sistemos yra glaudžiai susijusios su kontaktinėmis "smart card" sistemomis. Kaip ir kontaktinių "smart card" sistemų, informacija saugoma lustą, įdėtą į bekontaktinę "smartcard" kortelę. Tačiau, skirtingai nuo kontaktinės kortelės, į kortelę tiekiama energija, taip pat duomenys, kuriais keičiamasi tarp kortelės ir skaitytuvo, pasiekiami nenaudojant kontaktų, naudojant magnetinius ar elektromagnetinius laukus tiek kortelės maitinimui, tiek duomenų mainams su skaitytuvu.

Nešiojamoje kištukinėje kortelėje yra antena, įdėta plastikinėje korpuso korpuse (arba klaviatūra, laikrodyje ar kitu dokumentu). Kai kortelė įvedama į skaitytuvo elektromagnetinį lauką, kortelės lustą įjungia. Kai kištukas įjungtas, duomenų perdavimui pradedamas ir nustatomas belaidžio ryšio protokolas tarp kortelės ir skaitytuvo.

Šios keturios funkcijos aukšto lygio aprašo įvykių, įvykusių šalia kortelių skaitytuvo bekontaktinės kištukinės kortelės, seka:

Energijos perkėlimas į atminties kortelę integruotai grandinei (mikroschemai)

Laikrodžio signalo perdavimas

Duomenų perdavimas bekontaktinei "smartcard" kortelei

Duomenų perdavimas iš bekontaktinės intelekto kortelės

Taigi, kai kortelė patenka į reikalaujamo dažnio elektromagnetinio lauko sritį, kortelė įjungiama, ji pasirengusi bendrauti su skaitytuvu. Kadangi šiame DUK aprašytoje bekontakčioji pažangi kortelė yra pagrįsta ISO / IEC 14443 standartu, šis dažnis yra 13,56 MHz, o skaitytuvui, kuris atitinka standartą, būtų apie 4 colių (maždaug 10 cm) aktyvavimo laukas (diapazonas). Kitaip tariant, kortelė turi būti ne daugiau kaip 10 centimetrų skaitytuvo, kad ji būtų efektyvi; tačiau efektyvus skaitymo kortelės ryšių intervalas priklausys nuo daugelio veiksnių, tokių kaip skaitytuvo galia, skaitytuvo antena ir kortelės antena.