KAIP NAUDOTIS RFID TECHNOLOGIJA: RADIJŲ TECHNOLOGIJŲ RŪŠYS

Prieš samdydami konsultantą arba bandydami įdiegti RFID savo reikmėms, jums reikia tam tikrų pagrindinių žinių apie technologiją.

RFID žymos

RFID žymos yra trijose konfigūracijose:

Pasyviosios žymos neturi vidinio maitinimo šaltinio, tačiau jie ištraukia skaitytuvą. Paprastai tai yra labiausiai nebrangios žymos ir dažnai yra vienkartinės.

Aktyviosios žymos turi bateriją, kuri naudojama perduodant ir paprastai brangesnė, bet dažnai gali būti pakartotinai naudojama.

Pusiau pasyvus, pasyvus ir aktyvus hibridas, naudodamas akumuliatorių RFID mikroschemui valdyti, tačiau bendrauja naudodamas skaitytuvo galią.

FID dažniai

RFID žymos taip pat prieinamos įvairiais dažniais. Tai yra žemo dažnio (LF), aukšto dažnio (HF), itin aukšto dažnio (UHF) ir labai plačios juostos (UWB). Paprastai didesni dažniai siūlo didesnę pralaidumą ir keitimąsi duomenimis bei aukštesnį ryšio diapazoną, sako Thompsonas. Tikriausiai jums reikės UHF, "tiekimo grandinės dažnio", kurį įgaliojo Wal-Mart, DoD ir Sam's Club.

RFID starterių rinkiniai

Tai sudėtinga, nes RFID gali skambėti, "tai nėra varpas," sako Thompsonas. Tai nėra taip brangi, kaip prieš keletą metų, kai "Wal-Mart" įgaliojo RFID iš 100 savo didesnių tiekėjų. Kai kurie tiekėjai iš pradžių buvo užblokuoti, o naujų RFID sistemų sąmatas sudarė iki 1 mln. Dolerių, tačiau technologijų tiekėjai greitai reagavo su lengvaisiais ir pigesniais "starterių rinkiniais" ir "slap-and-ship" programomis, kurios leido mažoms įmonėms eksperimentuokite su RFID ir išbandykite vieną kartą vienu metu.

"Daugybė RFID įrangos tiekėjų pateiks pradinių rinkinių kiekį maždaug 2500 JAV dolerių, įskaitant skaitytuvą ir kai kurias žymes", - sako Thompsonas. "Už 25 000 JAV dolerių daugelis vykdytojų suteiks kokį nors greitą IG vertinimą arba tikslinį įgyvendinimą, įskaitant vieną ar du skaitytojus, kai kurias žymas, įdiegimą ir palaikymą."

Geriausias projektas, skirtas mažam verslui pradėti, yra tas, kuris yra mažas, taikomas tik vienai programai (pvz., Turto stebėjimo) ir "uždaroje grandinėje", ty per keturias savo turto sienas. Įmonės visada gali išplėsti programas arba stebimų prekių rūšis, o duomenys gali būti integruoti į įmonių kompiuterines sistemas, tačiau prieš bandant didesnę įmonę svarbu kuo mažesniu mastu valdyti.