IoT kortelių skaitytojai įneša prie debesų prieigos prie švietimo rinkos prieigą

"NEW YORK CITY" - "ScholarChip", teikianti automatines mokyklos saugos ir operacijų paslaugas, skelbia du naujus produktus, apimančius daiktų internetą (IoT), ir "Power over Ethernet" (PoE), siekiant užtikrinti prieigą prie durų ir lankyti klases K-12 mokyklose.

Pasak bendrovės, įrenginiai greitai, lengvai ir ekonomiškai įgyvendina tiek modernizavimą klasėje, tiek ir naujų pastatų statybą. Abiejuose produktuose naudojama "ScholarChip" nuotoliniu būdu sukurta fizinės prieigos ir tapatybės sprendimų sistema.

PoE saugaus prieigos skaitytuvas

Pirmasis įrenginys, "PoE Secure Door Access Reader", gali būti įdiegtas naudojant esamus Ethernet kabelius mokyklos pastato viduje. Durelės yra prijungiamos, jungdamos relę su durų spragomis ir pažangiosios ID kortelių skaitytuvu.

Durys, kurios yra laidinės, yra valdomos internetu ir gali būti užrakintos naudojant vieną komandą iš bet kurios vietos. Visą prieigą prie durų ir leidimus taip pat galima tvarkyti internetu.

PoE klasės auditorijos skaitytojas

Antrasis įrenginys, "PoE Classroom Attendance Reader", yra debesų sistema, kuri pateikia realaus laiko ataskaitas apie tai, kurie darbuotojai ir studentai yra pastato ar konkrečioje patalpoje, todėl pirmieji respondentai greitai reaguoja.

Skaitytojai gali būti montuojami ant stalo ar ant stalo ir gali apdoroti studentų klasę iki 60 sekundžių.

Su šiuo prietaisu mokyklos rajonai gali skirti mažiau laiko administravimo ir raštinės darbams atlikti.

Abu įrenginiai turi borto apdorojimą ir užtikrina saugumą tinklo praradimo atveju.

"Mūsų tikslas yra kuo paprasčiau mokyklų rajonams atnaujinti savo saugumo ir operacijų funkcijas automatizavimo būdu, naudojant veiksmingą interneto ryšį", - sako mokslų daktaras Maged Atiya, "ScholarChip" generalinis direktorius / CTO. "Apsaugos priemonės ir automatizuotos lankomumo sistemos transformuoja K12 aplinką, o IoT ir PoE yra ateities banga".