KIOSKO SAVYBĖS TERMINALAS - NEPRIKLAUSOMI IR EFEKTYVIEJI PARDAVIMO KANALAI

Tyrimas rodo, kad "Kiosk" savitarnos terminalų įrengti pajėgumai pasaulyje auga beveik 15 procentų per metus. Kaip matyti iš sparčios įdiegtų pajėgumų plėtros, debiutavo "Kiosk" informacinių konsultacijų kolekcija ir savitarnos terminalų pardavimas į klientų orientuotą ir į rinką orientuotą rinkos kūrimo erą, akcentuojančią patirtines paslaugas šiandien.

Dabar pasauliniai mažmenininkai derina tradicinius prekių pardavimus ir "Kiosk" savitarnos paslaugas. Kiosk savitarnos įranga tapo veiksminga priemone mažmenininkams pagerinti parduotuvės įvaizdį ir pagerinti paslaugų kokybę. Apklausos rodo, reklama, bendri informaciniai tyrimai, informacijos apie prekes užklausos, elektroniniai sandoriai, bilietų pardavimas, sąskaitų apmokėjimas, savikontrolė ir kiti prekybos centrai yra "Kiosk" pagrindinė taikymo kryptis.

kiosk card reader

Tiek daug individualizuotų programų, leiskite mums "Kiosk" glaudžiai bendradarbiauti su mūsų gyvenimais. "Wincor Nixdorf" kompanija kartu su savitarnos paslaugomis ir sėkminga mažmeninės prekybos patirtimi, pristatyta mažmeninių programų savitarnos mašinoje "Kiosk" savitarnos mašina: turi atvirą platformą, jutiklinius ekranus, daugialypės prieigos galimybes, lanksčią prieigą prie tinklo, operacinių sistemų irinterfaces standartizavimą , taip pat išskirtines paslaugų galimybes. Ypač verta paminėti, kad dėl modulinio dizaino ir savarankiško konfigūravimo jis labiau tinka įvairiems lankstiems ir individualiems poreikiams pritaikytiems pritaikymams: be tradicinės informacijos išvesties išorėje, "Kiosk" taip pat siūlo sąskaitų apmokėjimą, iš anksto apmokėtas telefono korteles, įsigyti bilietus ir bilietus pasiekti platinimo kolekcijas, spausdinti nuotraukas ir kitas paslaugas, vis tiek pasiekti reklamos ir transliuojamos informacijos, padidinti skaitytuvą ar garsumą. Pažiūrėkime į "Kiosk" įrangą pasaulinėje rinkoje praktinį atvejį:

Kioskas Produktas, naudojamas Vokietijoje

"Kaufhof" universalinė parduotuvė Vokietijoje "Kioskproduct" yra pagrindinis vartotojų atsiliepimų kanalas. Parduotuvių parduotuvės darbuotojai gali atlikti savikontrolės punktus ir pagal keitimo punktus dovanų registrui iš Kiosk narystės kortelių skaitytuvo, kuris bus dedamas į parduotuvę; parduotuvės taip pat siūlo prekių rodymo užklausą ir prekių informaciją vartotojams per "Kiosk", ši paslauga gali ne tik padėti vartotojams greitai rasti prekes, bet ir leisti vartotojams įsigyti prekybos procesą aiškiai. Universaliosiose parduotuvėse pasiūlykite, kad patogios paslaugos ir vartotojų patirtis neabejotinai pagerins klientų lojalumą.

KioskProduktas, naudojamas Nyderlanduose

Nyderlanduose, "Albert Heijnsupermarket" parduotuvėse, "Kiosk" yra sukonfigūruotas kaip savarankiškai atsiskaitymo mokėjimo terminalas. Po apsipirkimo vartotojai gali savarankiškai atsiskaityti ir patirti naują kasos mokėjimo būdą. Mažmenininkams, didinant individualizuotą patirtį, didinti klientų lojalumą, taip pat gali optimizuoti kasos ir mokėjimo procesą, o svarbiau mažinti mažmenines veiklos išlaidas.

"Kioskas" apima visus mūsų gyvenimo aspektus: mažmeninės prekybos, finansų, aviacijos, pašto, viešbučių, ligoninių, eismo valdymą, todėl, kalbant apie mūsų gyvenimus, vis daugiau matysime "Kiosk", tai ne tik atstovauja naujam vartotojui patirtis, bet ir atstovauti savitarnos terminalų naudojimui remia naują pardavimo strategijos pelningą pardavimo modelį. Kioskas eros atvyko.

CREATOR (KINIJA) TECH CO, LTD

"CREATOR" yra vienas iš Kinijos kioskų kortelių skaitytuvų gamintojų, teikia "KioskIC" / "RF" kortelių skaitytuvus / rašytojus, "Kiosk" kortelių skaitytuvus, sąskaitų validatorių visame pasaulyje.

Tel: + 86-755-26710992

Faksas: + 86-755-26710105

Mobilusis telefonas: +8613798299145 (24 valandos)

El. Paštas: sales@china-creator.com