Lotynų Amerikos banko kortelė Kinijos mikroschema

"Xinhua News Agency" žurnalistė Zhao Yan Chen Weihua


"Atsiprašau, jūsų banko kortelė negali būti įvesta". "Atsiprašau, jūsų telefono negalima įkelti". Gamyklos valdymas toks griežtas? Tai tiesa, nes tai gamykla, kuri specializuojasi gaminant informacijos apsaugos produktus, pvz., Banko korteles ir mobiliųjų telefonų korteles. Čia gaminamos daugybė lustinių banko kortelių, mobiliųjų telefonų kortelių ir kelionių kortelių, kurias naudoja gyventojai Lotynų Amerikos šalyse, įskaitant Braziliją. Šios gamyklos holdingo įmonė yra privati įmonė iš Kinijos.

Pastaraisiais metais klestėjo Kinijos ir Lotynų Amerikos šalių finansinis bendradarbiavimas. Kinijos bankas, Kinijos pramoninis ir komercinis bankas sėkmingai įsitvirtino Brazilijoje ir dar daugiau Lotynų Amerikos šalių ir tapo Kinijos ir Lotynų Amerikos finansinio bendradarbiavimo linkme. Atsižvelgiant į tai, Kinijos kortelių kūrėjai laikosi Lotynų Amerikos laikų ir grebių rinkų tendencijų.

Turėdami truputį daugiau nei milijoną Brazilijos gyventojų, galite matyti, kad Brazilijos vėliava plaukioja pečiais ir pečiais su Kinijos nacionaline vėliava. Brazilijos bendrovė "InterContinental", kurią kontroliuoja "Beijing Catch Data Corp.", įsikūrusi šiame mažame miestelyje, pavadintame buvusio Brazilijos prezidento vardu.

Gerai valdomoje dirbtuvėje galite pamatyti korteles, išleistas pagrindinių Brazilijos bankų, tokių kaip Brazilijos Federalinis rezervų bankas ir Brasovo bankas, taip pat banko korteles tokiose šalyse kaip Peru ir Panama, "Carrefour" parduotuvių korteles, "Metropolitan Insurance" Įmonių kortelės ir pan. Kortelės yra pagamintos čia, išspausdintos, suspaustos ir įdiegtos iš aukštos kokybės profesionalių popieriaus, importuojamų iš Kinijos. Korteles siunčiamos įmonei, kurioje bendrovės asmeninė informacija užregistruota bendrovės gamykloje San Paulo mieste arba toje šalyje, kurioje ji siunčiama vartotojams.

Bankų kortelių gamyba Lotynų Amerikoje yra rinkos niša, kuriai priklauso ne daugiau kaip 10 Lotynų Amerikos gamintojų. "InterCorca" gamybos vadybininkas Massio Moreira sakė, kad bendrovė buvo įkurta 1999 m. Leidus pasaulines kredito korteles, tokias kaip "Visa", "MasterCard" ir "American Express", kurių dabartinė gamybos apimtis yra 150 000 kopijų per mėnesį. Taip pat yra ir telekomunikacijų kortelės, transporto kortelės ir prekybos kortelių paslaugos, įskaitant Olimpinių žaidynių skrydžių kortelę. Praėjusiais metais "Rio" olimpinės žaidynės gamina "Interweave".

Kaip intelektualiosios kortelės ir informacijos saugumo įmonė, visame pasaulyje yra 11 biurų. Pirma, Brazilija 2014 m. Brazilijoje surengė produktų reklamos kampaniją, o vėliau kaip 2016 m. Ji įgijo 57% "Intercontinental" kaip kontroliuojančioji bendrovė. Šiuo metu, be gamybos įrenginių sistemos, bendrovė taip pat turi personalizuotą rašymo kortelių gamyklą San Pauloje ir planuoja į Lotynų Amerikos rinką pritraukti daugiau Kinijos pirmaujančių informacijos saugumo technologijų.

"Mes labai didžiuojamės Brazilijos rinkoje, turėdami daugiau kaip 200 milijonų žmonių savaime ir visame Lotynų Amerikos regione, ir mes suprantame, kad mokėjimo saugumo ir sandorių saugumo produktų, Lotynų Amerikos ir Azijos srityje vis dar yra tam tikrų skirtumų tarp Manau, kad filialas Brazilijoje gali padėti tobulinti mokėjimų ir informacijos saugumo rinką Lotynų Amerikoje, kuri iš esmės yra įsikūrusi Brazilijoje. "