Motorizuotos kortelės skaitytojui gamykloje ir gamintojas-kūrėjas

Kūrėjas CRT-310-N yra variklio visos įdėtinės kortelės skaitytuvas, su kortele užfiksuoti / išsilieti ir 3 kortelę į vieną funkciją, kuris gali apdoroti visus standartinius kortelės tipai. Integruota užrakto Asamblėja buvo sukurta siekiant pašalinti svetimkūnį įsibrovimo ir sumažinti užteršimą nuo dulkių ir purvo.

Motorized Card Reader Factory and Manufacturer

Kortelės užfiksuoti galinio išėjimo dizainas leidžia kortelės turi būti panaikinta ir mašinos viduje, bet vis dar išlaiko visas funkcijas skaitykite. Visiškai įterpti be variklio kortelės kontrolės suteikia maksimalų skaityti ir rašyti patikimumą ir apsaugo nuo priešlaikinio kortelės išėmimo metu duomenų ciklų. Aukštos kokybės statybos ir disko medžiagos suteikia įrodytas patikimumas daugiau nei 1 000 000 kortelės įdėjimo ciklų. Įrengtas perskaityti magnetinės juostelės (skaityti įterpiant ar nutraukimo), RFID ir IC kortelės pramonės standartinio dydžio 85.5 x 54 mm.

CRT-310-NMotorizuotos kortelių skaitytuvasdalis kūrėjas kortelių skaitytuvas produktų liniją, pasirinktas dėl savo aukštos kokybės funkcijų rinkinys ir didesnės apsaugos, sudėtingas darbinėje aplinkoje.