RFID kortelių skaitytuvų programos

Yra daug RFID skaitytuvų klasifikacijų. Jei jie klasifikuojami pagal komunikacijos metodą, jie gali būti suskirstyti į du tipus: skaitytojo prioritetą ir etiketės prioritetą. Reader prioritetas (RTF) reiškia, kad skaitytojas pirmiausia siunčia RF žymę ir komandas. Žyma reaguoja į skaitytojo nusiųstą komandą tik po to, kai ji yra įjungta ir gauna visą skaitytojo komandą. Duomenų informacija. Etiketės prioritetas (TTF) reiškia, kad pasyviųjų žymeklių sistemoms skaitytuvas perduoda tik vienodą amplitudę, neinformuotą RF energiją. Kai žyma yra suaktyvinta, žymos duomenų informacija yra grįžta. Klasifikuojant pagal perdavimo kryptį, kai RFID sistema veikia, RFID skaito pilną dvipusio ryšio priemonę

Leidžia žymenims ir skaitytojams vienu metu perduoti informaciją dviem kryptimis. Pusiau dvipusio ryšio režimas reiškia, kad RFID sistema leidžia skaitytojui tik tuo pačiu metu perduoti komandai ar informacijai žymę, arba žyma grąžina informaciją skaitytojui. Klasifikuojamas pagal taikymo režimą, jis gali būti suskirstytas į fiksuotus skaitytuvus, nešiojamus skaitytuvus, integruotus skaitytuvus ir modulinius skaitytuvus.

RFID kortelių skaitytuvų programos

RFID kortelių skaitytuvo programos nuolat auga iš daugelio įmonių, norinčių išspręsti verslo problemas naudojant RFID technologiją. „RFIDcard“ skaitytuvas yra ypač populiarus rinkodaros programose, pvz., Reklaminiuose plakatuose, intelektualiuose elementuose ir interaktyvios prekės ženklo / elemento srityse. Dažniausiai naudojamos HF RFID programos yra prieigos kontrolės programos, duomenų perdavimo programos ir kai kurios bilietų pardavimo programos.