RFID skaitytuvą: Kaip apsaugoti savo kortas seifus

Protingas prietaisas yra labiau paplitusio RFID skaitytuvą, RFID kortelės mokėjimo taip pat pritarė dauguma, labiausiai contactless korteles naudoti RDA technologiją. RFID kortelės naudojimo dažnis didėja, ir daugelis nusikaltėliai pradėjo eyeing korteles į mūsų rankas. Taigi, kaip geriau apsaugoti užmaunamąją kortelę?
Mūsų RDA lustas, paprastai socialinės apsaugos kortelę, mokėjimo kortelės ir kortelės. Mes pateikti socialinės apsaugos kortelę ir mokėjimo kortelę, sumokėti MIFARE DESFire kortelę, jie yra labai pažeidžiami dėl užpuolimo; paprastai mes naudojame, kortelė vienetų universiteto valgykloje, tiesą sakant, yra Mifare Classic kortele, užpuolikas gali pakeisti kortelės suma, papildymo, ir taip toliau.
Susiduria su RFID kortelės, vartotojų saugumą kaip išvengti tokių dalykas vyksta? Vartotojai visada turėtų atkreipti dėmesį į kortelės likutį, tai geriausia greitai už nustatytą mokestį, svarbiausia yra gauti visų rūšių ir RFID kortelės, Pastaba patikrinkite, ar kortelė yra tipas, tada imtis skirtingų apsaugos priemonių ištaisyti.