RFID skaitytuvą: Tabako pramonės apyvartos langelį naudoti

Tabako pramonė turi būti rankinio, ir atliekų bei žmonių ir linkę į klaidos. Jei naudojant RFID skaitytuvą technologijas valdyti tabako pramonei bus dar patogiau.
Tabako logistikos sistema yra labiausiai pažengę logistikos 80 % logistikai pakavimo plastikinėse dėžėse buvo naudojami. Plastikinėse dėžėse turi akivaizdžių privalumų: šviesos ir lengva nešiotis, sulankstomas, lengva laikyti, dėklas operaciją, pakrovimo ir aukšto efektyvumo; apsaugos ir apsaugos nuo vagysčių, kovos su cigarečių pasikeitė; įdiegta dūmų greičiau, geresnis rūšiavimo greitis; perdirbimo ir ilgą gyvenimą, ilgalaikiam naudojimui ir pigių. Logistikos konteinerio kaip ekonomiškai efektyvių alternatyvų kartonines dėžes ir plastikinės plėvelės pakuotės, bet trūksta realaus laiko stebėsenos konteinerių apyvartoje, yra dėžė yra prarastas, atkūrimo problemos nuo jų nepriklauso, todėl mažos apyvartos ir atsargos. RFID žymėjimo dėžes, dėžių kaip pagrindas logistikos identifikavimo, automatinio duomenų surinkimo. Įvairių duomenų gavimo ir integracijos programas, per laidinius ir belaidžius ryšius, smart, smart delninis mobilusis terminalas, atviras tapatybės kanalo mašinos, automatinio ženklinimo mašinos skaitymo ir rašymo įtaisai, skirti duomenų rinkimo ir įkelti. Pilnas atsargų valdymo, saugojimo automatinį pataisymą konteinerio atsargų, padidinti ir darbo efektyvumą.
Naudojant RFID žymės konteinerio, veiksmingos kontrolės perdirbimo konteinerius išvengti nuostolių, informacija, sumažinti darbo nuorodos, sutaupyti laiko statistiką, duomenų analizė, duomenų, reikalingų teikti valdymo, sprendimų priėmėjai pateikti patikimų duomenų.