"Sharp" skystųjų kristalų ekrano IC kortelių skaitytuvas greičiau, sklandžiau

Balandžio 5 d. Pateiktas skystųjų kristalų ekranų skaitytuvas, kuris leidžia vartotojams atlikti mokėjimus per greitą IC kortelės bangą ("Sharp Corp.")

"Sharp Corp." sukūrė itin sklandų ir greitą skystųjų kristalų ekranų (LCD) IC kortelių skaitytuvą, kuris leidžia vartotojams mokėti už greito kortelės bangos elementus, pranešė bendrovė balandžio 5 d.

Elektronikos gigantas nori įdiegti naują ekraną savo kasos aparatuose ir pardavimo automatuose, o šiuo metu derasi su keliomis bendrovėmis apie technologijos pristatymą.

"Smartphone" su "Osaifu-Keitai" mobiliojo piniginės funkcija, taip pat IC kortelės, priimtina viešajame transporte ir parduotuvėse, šiuo metu keičiasi informacija su skaitytojais iki kelių centimetrų atstumu naudodami belaidžius radijo bangas.

Šie skaitytojai turi įmontuotą metalinę anteną, bet kai "Sharp" bandė pastatyti antenas į LCD ekranus, jie uždengė ekranus.

Aštriai įveikiau problemą, naudodami itin ploną anteną ir pritvirtindami ją prie LCD, sukurdami jautrų ir greitą naują ekraną, nepakenkiant jo išvaizdai.

Prašome (nedvejodami) susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos apie IC kortelių skaitytuvą .