"Smart Card" apžvalga - "Smart Card Reader"

Intelektualioji kortelė, paprastai mikroschemos kortelės rūšis, yra plastikinė kortelė, kurioje yra įmontuota kompiuterio mikroschema - atmintis arba mikroprocesoriaus tipas, kuris saugo ir perduoda duomenis. Šie duomenys paprastai yra susieti su verte, informacija ar abiem, ir yra saugomi ir apdorojami kortelės mikroschema. Kortelės duomenys perduodami per skaitytuvą, kuris yra skaičiavimo sistemos dalis. Sistemos, kurios yra patobulintos naudojant pažangias korteles, šiandien naudojamos keliuose pagrindiniuose taikymuose, įskaitant sveikatos priežiūrą, bankininkystę, pramogas ir transportavimą. Visoms programoms gali būti naudingos papildomos funkcijos ir saugumas, kurį teikia intelektualios kortelės. "Eurosmart" teigimu, pasaulyje išsiunčiamos "smartcard" kortelės 2010 m. Padidės 10 proc. Iki 5,455 milijardo kartų. Rinkos, kurias tradiciškai aptarnauja kitos kompiuteriu nuskaitytos kortelės technologijos, pavyzdžiui, brūkšninis kodas ir magnetinė juostelė, konvertuojasi į lustines korteles, nes apskaičiuotoji investicijų grąža kiekvieną kortelių išdavimą per metus persvarsto.

Programos

Pirmą kartą Europoje pristatyta beveik tris dešimtmečius, lustinės kortelės pasirodė kaip taupomasis taksofonų vertės įrankis siekiant sumažinti vagystes. Kaip išmaniosios kortelės ir kitos lustinės kortelės buvo išplėstos, žmonės randa naujų būdų juos naudoti, įskaitant mokėjimo korteles kredito pirkimams ir įrašų saugojimui vietoj popieriaus.

JAV vartotojai naudoja lustines korteles viskam, kad lankotės bibliotekose, pirktų bakalėjais, lankytųsi filmuose, tvirtai integruotų juos į mūsų kasdienį gyvenimą. Keletas JAV valstijų vykdo lustinių kortelių programas, skirtas vyriausybinėms reikmėms, pradedant nuo Motorinių transporto priemonių departamento iki elektroninių išmokų pervedimų (EBT). Daugelyje pramonės šakų savo gaminiuose, pvz., GSM skaitmeniniuose mobiliuosiuose telefonuose, taip pat TV-palydovų dekoderiams, įdiegta intelektualiųjų kortelių galia.

Kodėl "Smart Cards"

"Smart" kortelės pagerina bet kokio sandorio patogumą ir saugumą. Jie užtikrina saugų naudotojo ir sąskaitos tapatybės saugojimą. Išmaniųjų kortelių sistemos pasirodė esančios patikimesnės nei kitose mašinoje nuskaitomos kortelės, pvz., Magnetinės juostelės ir brūkšninio kodo, o daugelis tyrimų rodo kortelės nuskaitymo ir skaitytojo gyvenimo patobulinimus, kurie rodo daug mažesnes sistemos priežiūros išlaidas. "Smart" kortelės taip pat teikia gyvybiškai svarbius sistemos saugumo elementus, skirtus keistis duomenimis praktiškai bet kokio tipo tinkluose. Jie apsaugo nuo visų pavojų saugumui nuo nepagrįsto vartotojo slaptažodžių saugojimo iki sudėtingų sistemų hacks. Organizacijos ar įmonės slaptažodžių nustatymo iš naujo tvarkymo išlaidos yra labai didelės, todėl intelektualios kortelės yra rentabilios šios aplinkos sprendimai. Daugiafunkcines korteles taip pat galima naudoti norint valdyti tinklo prieigą ir išsaugoti vertę bei kitus duomenis. Visame pasaulyje žmonės šiuo metu naudoja intelektualias korteles įvairiausioms kasdienėms užduotims, įskaitant:

SIM kortelės ir telekomunikacijos

Pažangiausias "smart card" technologijos taikymas yra Subscriber Identity Modules (SIM), reikalingas visoms telefono sistemoms pagal "Global System for Mobile Communication" (GSM) standartą. Kiekvienas telefonas naudoja unikalų identifikatorių, saugomą SIM kortelėje, kad valdytų kiekvieno abonento teises ir privilegijas įvairiuose tinkluose. Šis naudojimo atvejis sudaro daugiau nei pusę visų suvartotų kasmetinių kortelių. Universalieji abonento identifikavimo moduliai (USIM) taip pat naudojami siekiant pašalinti tapatybės atotrūkį, kai telefonai pereina iš GSM, UTMS ir 3G tinklo operatorių.

Lojalumas ir saugoma vertė

Kitas išmaniųjų kortelių naudojimas yra vertinga, ypač lojalumo programos, kurios stebi ir skatina pakartotinius klientus. Išlaikyta vertė yra patogesnė ir saugesnė už grynuosius pinigus. Emitentui plūdelis realizuojamas nepanaudotuose likučiuose ir likučiuose, kurie niekada nenaudojami.

Daugelio grandinių mažmenininkams, kurie tvarko lojalumo programas daugelyje skirtingų verslo ir POS sistemų, intelektualios kortelės gali centralizuotai rasti ir stebėti visus duomenis. Yra daugybė paraiškų, pavyzdžiui, transporto, automobilių, skalbinių, žaidimų, mažmeninės prekybos ir pramogų.

Skaitmeninio turinio ir fizinio turto užtikrinimas

Be informacijos saugumo, lustinės kortelės gali užtikrinti didesnį paslaugų ir įrangos saugumą, apribojant prieigą tik įgaliotam (-iems) naudotojui (-ams).

Informacija ir pramogos per palydovą arba kabelį tiekiami į namų DVR grotuvą arba kabelinę dėžę arba kompiuterį su kabeliu. Paslaugų pristatymas į namus per šifruotą prieigą per šifruotą ir iššifruotą šifruotą ir iššifruotą. Skaitmeninės vaizdo transliacijos sistemos jau priėmė kišenes kaip elektroninius apsaugos raktus.

"Smart" kortelės taip pat gali tapti raktiniais žodžiais jautrios laboratorinės įrangos mašinoms nustatyti ir vaistų, įrankių, bibliotekų kortelių, sveikatingumo klubų įrangos ir kt. Įrenginių nustatymams. Kai kuriose aplinkose "Smart Card" įgalintos SD ir "microSD" kortelės apsaugo skaitmeninį turinį, kai jis pateikiamas į mobiliuosius rankinius įrenginius / telefonus.

E-komercija

"Smart" kortelės leidžia vartotojams saugiai saugoti informaciją ir pinigus pirkimui. Vartotojams siūlomi privalumai:

Kortelėje gali būti pateikiama asmeninė paskyra, kredito ir pirkimo nuostatų informacija, kurią galima pasiekti pelės paspaudimu, o ne užpildyti formas.

Kortelės gali valdyti ir kontroliuoti išlaidas su automatiniais apribojimais ir ataskaitų teikimu.

Interneto lojalumo programos gali būti naudojamos keliuose tiekėjose su skirtingomis POS sistemomis, o kortelė veikia kaip saugus centrinis depozitoriumas už taškus ar apdovanojimus.

"Mikro mokėjimai" - moka nominalias išlaidas be operacijų mokesčių, susijusių su kredito kortelėmis, arba dėl per mažų pinigų sumų, pavyzdžiui, iš naujo atspausdintų mokesčių.

Bankas išleido pažangias korteles

Visame pasaulyje banko valdomi kooperatyvai ("Visa", "MasterCard", "Discover" ir "American Express") pagal EMV ("Europay", "MasterCard", VISA) standartus išleido milijonus išmaniųjų kortelių. Dažnai vadinama lustine ir PIN kortele; tai yra de facto kortelių rūšys bankų išdavimui daugumoje šalių, išskyrus JAV. Kadangi Kanada neseniai pradėjo reguliavimo perėjimą prie EMV kortelių, JAV bus vienintelė Šiaurės Amerikos sala, kuri dar nėra priėmusi, o tai yra kurį lemia padidėjęs sukčiavimo būdas kredito ir debeto kortelėmis. Įrodytos patikimos kortelės, užtikrinančios, kad sandoriai būtų tvarkingi, todėl EMV standartas tapo norma.

Kadangi bankai įeina į konkurenciją naujai atverčiose rinkose, pavyzdžiui, investicinių fondų veikloje, jie užtikrina operacijas per lustines korteles, kurių tarifas yra didesnis. Tai reiškia:

"Smart" kortelės didina pasitikėjimą per geresnį saugumą. Dviejų veiksnių autentifikavimas užtikrina duomenų ir vertės apsaugą visame internete. Tokie pavojai kaip "Žmogus viduryje" ir "Trojos arkliai", kurie pakartoja vartotojo vardą ir slaptažodį, pašalinami.

Tai pagerina klientų aptarnavimą. Klientai gali naudotis saugiomis intelektualiosiomis kortelėmis, kad galėtų greitai gauti elektroninius lėšų pervedimus internetu per 24 valandas

Išlaidos mažinamos: sandoriai, kurie paprastai reikalauja, kad banko darbuotojo laikas ir dokumentai būtų tvarkomi elektroniniu būdu, naudojant kliento kortelę

Sveikatos informatika

Sveikatos priežiūros duomenų sprogimas kelia naujų sunkumų išlaikant pacientų priežiūros ir privatumo apsaugos veiksmingumą. "Smart" kortelės skirtos abiem iš šių iššūkių užtikrinant saugią, mobilią paciento informacijos saugojimą ir platinimą, nuo avarinių situacijų iki pranašumų. Daugelis socializuotų šalių jau patvirtino "smart card" kaip įgaliojimus savo sveikatos tinklams ir kaip priemonę iš karto ištrinti elektroninį sveikatos įrašą (EHR). "Smart Card" privalumai sveikatos priežiūros srityje apima:

Greitas, tikslus pacientų identifikavimas; geresnis gydymas

Sumažinti sukčiavimą atpažįstant teikėjo / paciento vizitus ir draudimo tinkamumą

Patogus duomenų perdavimas tarp sistemų ar svetainių be sistemų

Sumažinti įrašų priežiūros išlaidas

Įterptosios medicinos prietaisų valdymas

Daugelį metų įtaisytiems valdikliams buvo naudojamos įvairios mašinos, reguliuojančios jų funkcijų kokybę ir tikslumą. "Healthcare" įdiegtos "smart card" kortelės užtikrina geriausią ir saugiausią atsargų teikimą tokiuose įrenginiuose kaip dializės mašinos, kraujo analizatoriai ir lazerinės akių chirurgijos įranga.

Įmonių ir tinklo saugumas

"Microsoft Windows", "Sun Microsystems" ("Oracle" korporacijos dukterinė įmonė) ir visos naujos "Linux" versijos turi įmontuotą programinės įrangos kabliuką, skirtą naudoti lustines korteles kaip vartotojo vardo ir slaptažodžių pakeitimą. "Microsoft" sukūrė pilną akreditavimo platformą aplink "Scard DLL" ir "Crypto" paslaugų teikėją (CSP). Su įmonėmis, kurios supranta, kad viešųjų raktų infrastruktūra (PKI) - sustiprintas saugumas yra tai, ko reikia plačiai diegtiems darbuotojams, "smart card" ženklelis yra naujas standartas. Verslo verslo intranetai ir virtualūs privatūs tinklai (VPN) yra sustiprinti naudojantis intelektualiosiomis kortelėmis. Vartotojai gali būti autentifikuoti ir įgalioti gauti konkrečią informaciją pagal iš anksto nustatytas privilegijas. Papildomos programos yra nuo saugaus elektroninio pašto iki elektroninės komercijos.

Fizinė prieiga

Visų tipų įmonėms ir universitetams reikalingos paprastos tapatybės kortelės visiems darbuotojams ir studentams. Daugumai šių asmenų taip pat suteikiama prieiga prie tam tikrų duomenų, įrangos ir padalinių pagal jų statusą. Daugiafunkcinės mikroprocesorinės intelektualios kortelės turi identiškumą su prieigos privilegijomis, taip pat gali saugoti vertę, kurią galima naudoti įvairiose vietose, pavyzdžiui, kavinėse ir parduotuvėse. Daugelis viešbučių taip pat priėmė ISO 7816 tipo kortelių skaitytuvus, kad užtikrintų tik personalo kambarius ir patalpas.

Visa JAV vyriausybė ir dauguma korporacijų dabar įtraukė bekontaktinį skaitytuvą kaip prieigą prie savo įrenginių. Kai kurios bendrovės taip pat įtraukė biometrinį komponentą į šį pažymėjimą. Vyresnio amžiaus sistemos, kaip vartai, naudoja paprastą artumo kortelės sistemą. Tačiau, kadangi saugumo reikalavimai tapo stipresni ir ISO 14443 standartinių sistemų kaina tapo mažesnė, pasaulis greitai priima šį naują standartą. Šį rinkos pokytį iš dalies lėmė tai, kad JAV vyriausybė patvirtino įgaliotąjį asmens tapatybės patvirtinimo standartą (PIV). Šis standartas yra turtinga tiekėjų ir integratorių ekosistema.

Jei reikia rasti informacijos apie " smart card reader" įrenginį, susisiekite su mumis!