Intelektualiosios kortelės skaitytuvas produktai

Yra RF idėjų oro ID skaitytuvas ir bekontaktis smart kortelių, gali skaityti ir rašyti, kodas ir taikymo plėtrą. ORO ID registruotis bekontaktis smart kortelių skaitytuvas nebėra reikalaujama rankiniu būdu gali būti teisingai nustatyti. Beveik visi 13,56 MHz bekontaktis/arti kortelė/jutiklis jutiklis identifikavimo ETI suderinama.
Skaitytojui leidžia vartotojui naudoti pastato prieigos kortelės arba kitos indukcija 13,56 MHz tegai kitų formų nustatymo, leidžianti vartotojams greitai nustatyti savo produkcijos.
Kaip registracijos kortelę arba ID tapatybės kortelių skaitytuvas/testeris, USB režimą rungtyniauti klaviatūra, kortelių duomenų kaip svarbiausią indėlį į žymeklio padėtį ekrane. Prieš ir po indukcijos kortelės duomenis paspausdami sukonfigūruotas skaitytojui.
Tai gali būti naudojamos standalone sistemos, arba naudoti programinės įrangos programuotojo rinkiniu (SDK) integruoti su kitomis programinės įrangos. Kaip integruotos skaitytojas ir jos taikymo: kompiuterių/LAN prieigos sistemos, vieno prisijungimo ant, kortelės registracija, lankytojas valdymo, punktą pardavimo, laiką, vartotojo identifikavimo, seminarus ir t.t..