"Smart" kortelės turi daugybę programų

Intelektualiosios kortelės patvirtinimai išeina už paprasto perbraukimo.

Kolegijos kampelis yra puikus pavyzdys, pademonstruojantis, kaip protingi įgaliojimai išeina už tradicines atpažinimo korteles. Be individualios profilio informacijos, jie gali suteikti studentams saugią prieigą prie visko, pavyzdžiui, gyvenamųjų patalpų, poilsio patalpų ir kompiuterių tinklų, saugių mokėjimo būdų valgyklose ir pardavimo automatuose.

Pavyzdžiui, kolegijos rūsių skalbimo kambariuose gali būti naudojamos lustinės kortelės ar "smart phones", kad būtų galima automatizuoti poveržles ir džiovinimo aparatus, pašalinti kasos dėžės poreikį, didinti patogumą ir sumažinti vagystės grėsmę. Kai kurie įgaliojimo variantai net leidžia asmenims naudotis savo kortelėmis, kad galėtumėte naudotis akademine informacija ir asmeniniais dokumentais.

Leiskite apibendrinti ir išvardyti įvairias programas, kurias protingas magistrantūros įvedimo administratorius gali apsvarstyti:

Fizinis įgaliojimų administravimas

Lankytojo valdymo administracija

Priskirtos privilegijos

Atšauktas privilegijų panaikinimas arba prieigos teisės

Pareigų atskyrimas

Parkavimo leidimo administravimas

Turto pass administracija

Atitikties / valdymo ataskaitų teikimas ir auditas

Sistemos trikčių diagnostika ir priežiūra

Alarmo koreliacija ir atsakas

Avarinis bendravimas ir pranešimas

Vaizdo analizės programos (žmonių skaičiavimas, elgesio stebėjimas ir tt)

Identifikavimas

Laikas ir dalyvavimas

Loginė prieiga

Atsargų patikrinimas

Įskaičiuokite privilegijas įvairiose vietose, įskaitant kavinę

Dokumentų spausdinimas

Biometrinių šablonų saugykla

Taip pat nepamirškime pastato valdymo sistemos. Jei prieigos kontrolės sistema pastebi, kad kažkas yra konkrečioje pastato dalyje, gali būti įjungtas oro kondicionavimas ir apšvietimas. Kai šis asmuo palieka, prieigos kontrolės arba vaizdo įrašų sistema automatiškai gali pasakyti pastato valdymui, kad šios sistemos išjungtos. Tai gali sutaupyti pinigų ir išteklių, galimų žaliųjų sprendimų, kurie padėtų patenkinti protingo statybų reikalavimus.