CREATOR RFID skaitytuvas

"CREATOR" RFID skaitytojų šeima apjungia naujausią RFID technologiją su patraukliu ir pritaikytu dizainu. Jis gali būti lengvai integruotas į daugumą fizinių prieigos kontrolės sistemų ir palaiko visas standartines prieigos korteles rinkoje.

Skaitytojas taip pat puikiai tinka naudoti viduje ir išorėje, nes jis gali atlaikyti viską nuo dulkių iki ekstremalių oro sąlygų. Galite tinkinti skaitytuvą pasirinktu spalviu ir logotipu ir pasirinkti du skirtingus skaitytuvo dydžius su klaviatūra arba be jos.

Pasirinkite kortelių technologijas

Jūs taip pat pasirinkite, kokias prieigos kortelių technologijas norite naudoti, pvz., MIFARE Classic, MIFARE Plus, MIFARE DESFire ir EM kortelės. Jei norite remti naują technologiją, tiesiog naudokite konfigūravimo kortelę - nereikia iš naujo įdiegti skaitytuvo, kad ją atnaujintumėte.

Saugus ryšys su OSDP

Dauguma skaitytojų iššifruoja prieigos kortelę ir siunčia informaciją paprasto teksto į valdymo prietaisą, todėl nusikaltėlis gali nukopijuoti kortelę, net jei naudojate saugiausia kortelių technologija. Tokiu būdu "Cidron" užkertamas kelias, nes ryšys tarp kortelių skaitytuvo ir valdymo prietaiso naudojamas "Open Supervised Device Protocol" (OSDP) su saugiu kanalu protokolu (SCP).