Mokslas už bankų Bankomatų vietoje strategijos

Kada nors susimąstėte, kodėl bankomatas (ATM) kioskeliai įvairių bankų yra viena šalia kitos arba artimiausią kaimynystėje? Matyti žmonių eilė iki pasitraukti iš šios sankaupos bankomatų, o kad bendrą Bankomatų, kuris yra pusė per kilometrą kelio vargu ar kas nors yra?

Prieš ieško atsakymų, galime suprasti, kaip dauguma bankų nuspręsti vietoje ATM. bankais sudarytas bankomatų dėl dviejų priežasčių – teikti paslaugas savo klientams ir įsigyti sandorių klientų iš kitų bankų, kuri suteiktų jiems šiek tiek pajamų.

Teikti savo klientams kokybiškas paslaugas, bankams nustatyti viršų vietoje bankomatų, tie, kurie yra šalia arba jų filialuose. Gauti operacijos banko klientų, bankomatai nustatomas vidurinės įstojo tokiose srityse kaip turgavietėse, didelių gyvenamųjų kompleksų, didelis komercinių / biurų kompleksų, svarbu sankryžas, geležinkelio stočių ir autobusų stovi. Jie per daug paslaugų savo klientams šias išorinis bankomatų.

Bankai taip pat vieta bankomatų strateginėse vietose, pvz., oro uostuose, prekybos centruose ir paveldo pastatus. Jie daro tai daugiausia dėl viešumo, Norėdami matyti savo prekės ženklą, net mokėti aukštos nuomos erdvę. Tokie kioskai ATM yra šviesus su patraukliai įrengtame.

Geo-demografinės vietos tyrimą pasirinkti ne vietoje ATM kioskas vietoje. O pagrindinis kriterijus yra galimas žingsnių, kitus veiksnius, pvz., nuoma, tinkamą elektros energijos tiekimo, ryšio prieinamumo stovėjimo vietos klientų automobiliams, saugumo rizikos pobūdį, vietą ir arčiausiai pinigų tiektuvą filialas, taip pat būtų atsižvelgiama į sąskaita.

Kitų įdomių veiksnių visuma yra, ar ne vieta road yra vienpusis arba dvipusis, ar vieta yra šalia yra užkandinė, alkoholiniai gėrimai parduotuvėje ar žuvies/mėsos rinkoje. Jei kelias yra į vieną pusę, ATM kioskas turi būti į kairę nuo kelio (už vairu šalyse kaip Indija). Jei vieta yra ne taip gerai saugo Užkandinė šalia, jis galėtų pritraukti graužikams, kurie, savo ruožtu, pažeistų kabelių ir kitos dalys. Dauguma bankų ne nori įsteigti Bankomato šalia alkoholinių gėrimų parduotuvė ar baras dėl akivaizdžių priežasčių.

Bankai gali nustatyti bankomatų tose vietose, kurios atitinka pirmiau minėtų kriterijų, tačiau per tam tikrą laiką, ką gali pakeisti. Pavyzdžiui, banko nustatyta sandorių vienoje iš jo didelis transacting ATM artimųjų staiga po to, kai jų Bankomato buvo įsikūrusi kelio buvo pripažinta "į vieną pusę", kai į ATM buvo apie klaidingą pusę kelio.

Kitame banke, įsteigė Bankomatų yra geroje vietoje ir pamačiau daug sandorių metus staiga pastebėjau išsimaudyti. Dėl avarijų, jie nustatė, problema sukėlė graužikų nibbling kelio ne kabeliai bankomatus, nes yra užkandinė turėjo sugalvoti tiesiog šalia durų. Trečioji banko nustatyta cemento dulkių užsikimšimo,Bankomatų kortelių skaitytuvaspo parduotuvė parduoda cemento atėjo šalia durų.

Bankomatų yra nustatyti vietą ir pradeda pritraukti padoraus operacijų skaičius, jis taip pat bus pritraukti konkurencijos. Labai greitai pamatysite daug bankomatų įsteigė kaimynystėje. Ši koncepcija yra bendras mažmeninės prekybos sektoriuje ir yra žinomas kaip sankaupų. Jei vienas automobilių dilerių nustato salonas vienoje vietoje, kiti automobilių pardavėjai, taip pat, ateiti ten.

Kaip klientas, taip pat gali norėti eiti į vietą, kurios kelias bankomatų. Jei nepadeda vienas Bankomatas, ten yra visada kitą netoliese patenkinti jūsų poreikius. Jūs neturite jaudintis per daug apie mokesčius, kaip tam tikro skaičiaus sandorių yra nemokamai, net jei jūs naudojate kito banko bankomatas žymės nemokamai sandorių esate tinkami jūsų banke.

Klientai dažnai nėra linkę naudoti kitų bankų bankomatuose, nes jie nežino, kaip eiti į priekį, jei problema. Jei radote save tokioje situacijoje, išlaikyti savo sandorio slydimo arba SMS perspėjimą sandorio saugiai ir kreiptis į savo banką iš karto.

Jie bus priimti jūsų skundą ir imtis būtinų priemonių užtikrinti, kad operacija atšaukiama tiek, kiek grynųjų pinigų iš Bankomatų jums nebuvo suteikta. Procesas, kuriuo banku pradės eiti šiuo klausimu su banko kurio Bankomato buvo vadinamas išskaitymo ir ginčų valdymo ir atsiskaitymų proceso jokių mokėjimų tinklo dalis.