APIE pokyčius KŪRĖJAS "akcijų

Mes norėtume jus informuoti, kad mūsų kūrėjas yra bendrovė įsigijo 70 proc. akcijų GRG bankininkystės bendrovė, ir mes susijungimas su GRG bankų, tačiau nėra būtina keisti kūrėjo komanda, verslo praktikos ir klientų aptarnavimo.

Įkurta 2001 metais, kaip pirmosios įmonės, kurie savarankiškai sukurtas įterptosios kortelių skaitytuvas ir kortelių dalytuvas, KŪRĖJAS (KINIJA) TECHNOLOGIJŲ Co, LTD tampa vienu iš pirmaujančių aukštųjų technologijų kompanijų, kurios integruotos R & D, gamyba, rinkodara, kortele, grynaisiais pinigais ir mokėjimo internetu modulis. Sertifikuota ISO 9001 kokybės sistemą legalizuoti 2002, KŪRĖJAS tapo Shenzhen Hi-tech įmonė 2003 metais. Pagerbtas nacionalinių aukštųjų technologijų įmonė 2008 m.

Kūrėjas nuolat vyksta kartu su paramą ir rūpintis klientų namie ir užsienyje. Kortelių mokėjimo modulis pramonėje, taip pat grynųjų pinigų mokėjimo pramonės srityje, kūrėjas sukūrė serialus išskirtinį, naujoviškų produktų, kaip CRT-630-CZ1 contactless kortelės skaitytuvą, CRT-310N aukštos kokybės motorizuotas kortelių skaitytuvas, CRT - 288C aukštos kokybės card reader ir C100-B11 pinigų vykdytojui, kuris visiems laikytis tarptautinių ir Kinijos standartų.

GRG bankų yra pirmaujanti valiuta pripažinimo ir grynųjų pinigų apdorojimo sprendimus su didelį plėtros potencialą ir greitai.  Daugiau nei 20 metų, GRG specializuojasi kuriant ir bankomatas (ATM), Video kasininkas Machine(VTM), automatinis kaina kolekcija (AFC), valiuta pripažinimo ir grynųjų pinigų apdorojimo įrangos modulius ir sistemas, gamybos yra šiuolaikinių aukštųjų technologijų įmonė, kuri užsiima nepriklausomų R & D, pardavimo, gamybos, paslaugų.

Rezidencija Guangzhou, GRG yra Nr. 1 ATM tiekėjas Kinijoje ir Top5 geriausi žaidėjai pasaulinėje rinkoje. Raminta 's išsamūs sprendimai buvo plačiai naudojami finansų, telekomunikacijų, CIT, geležinkelio ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Kol iki 2015 m. kovo, Raminta 's produktai ir sprendimai yra plačiai naudojami daugiau nei 70 šalių ir regionų visame pasaulyje, turinti daugiau nei 170 000 sistemų, teikti daugiau nei 10 milijonų žmonių kasdien patikimumą, saugumą ir patogumą.

Savitarnos įranga tiek vidaus, tiek užsienio paklausa, išsamiau įterptosios kortelių skaitytuvas rinkoje turi šviesią ateitį. Įsigydamos kūrėjas, kad GRG, viena vertus, ji gali sumažinti išlaidas ir didinti pelningumą pagal susitikimo jų valdo paklausą įterptosios kortelių skaitytuvas modulis; Kita vertus, GRG gali atverti naują pelno tašką siekti tvarios plėtros skatinant tirpalą visame pasaulyje.

Po įsigijimo, GRG surengs KŪRĖJAS 70 proc. akcijų, ir pakeitimai bus padaryti ne kūrėjo komanda, verslo praktikos ir klientų aptarnavimo. GRG bus negailėti pastangų padėti naują KŪRĖJAS su galinga techninė bei rinkodaros parama, turi būti kortelės ir grynųjų pinigų mokėjimo pramonės lyderė.

Kaip kinų posakį: grąžinti tiek, kiek jūs galite net šiek tiek iš malonės jūs gavote. Labai ačiū dar kartą už savo nuolat palaiko ir padeda, naują kūrėjas bus nuolat atlikti mūsų vertybės – Klientai sėkmės, vientisumą, inovacijų ir bendradarbiavimo. Leiskite prisijungti rankas ir judėti į priekį kuriant daugiau šlovingą ateitį.

(KINIJA) KŪRĖJAS TECH Co, LTD

2015-7-31