"ToneTag", "Contactless Payment Solutions" teikėjas, gavo 1,3 milijono eurų rizikos kapitalo

Remiantis užsienio žiniasklaidos šaltiniais, stručio verslo žiniasklaida supranta, kad "ToneTag", teikiantis bekontaktinius mokėjimo sprendimus, paskelbė, kad iš "Tropical Star Limited" įsigijo 1,3 mln. Eurų rizikos kapitalo investicijų.


Iki šiol bendras bendrovės finansavimas viršijo 2,3 mln. JAV dolerių.


"Ostrich Venture Media" taip pat sužinojo, kad "ToneTag" daugiausia dėmesio skiria bekontaktinėms mobiliųjų mokėjimo technologijoms ir daugiausia dėmesio skiriama NFC ir QR kodo technologijoms. Siekdama pagerinti savo paslaugų kokybę, "ToneTag" bendradarbiauja su keliais vietiniais bankais ir skaitmeninės piniginės kompanijomis, kad sudarytų sąlygas atlikti sandorius per mobiliuosius telefonus, POS aparatus, kortelių skaitytuvą ir kitus nesusijungtus įrenginius.


Tačiau perleidimo etapo metu bendrovė nustatė, kad QR kodo nuskaitymas nesiseka 40%, taigi jie jautė, kad būtų naudingiau naudoti ne-lašas technologijas.


Dabar naudotojai gali naudoti "ToneTag" technologiją, norėdami išimti grynuosius pinigus iš banko bankomatų ir turėti laisvę rinktis iš įvairių sandorių kanalų, tokių kaip skaitmeninės piniginės ar banko mobiliosios programos. Svarbiausia, kad atliekant bet kokį pervedimą reikia tris sekundes.


Pranešama, kad "ToneTag" versle buvo prekiaujama daugiau nei 250 000 nesuprantamų prekybininkų prietaisų, o nuo 2016 m. Lapkričio mėn. Platforma turi prieigą prie daugiau nei 18 milijonų vartotojų įrenginių.