Kas yra kortelių skaitytuvas

Kortelių skaitytuvas yra duomenų įvesties įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš kortelės formos laikmenos. Kortelių skaitytuvai gali būti suskirstyti į kontaktinius ir bekontakčius IC kortelių skaitytuvus ir nuotolinius skaitytuvus pagal skirtingų tipų korteles. Kontaktinė IC kortelė atitinka ISO7816 standartinę sąsają, o bekontakčiai IC kortelės atitinka ISO 14443 standartinę sąsają. Nuotoliniai skaitytojai laikosi ETC GB20851 standartinės sąsajos.

card reader

Atminties kortelės sąsajos nėra vienodos. Pagrindinės atminties kortelių rūšys yra CF kortelė, SD kortelė, MiniSD kortelė, SM kortelė,

Kortelių skaitytuvas yra aparatinė priemonė, leidžianti skaityti ir perkelti duomenis iš įvairių nešiojamų atminties įrenginių. Tai gali būti atskiras įrenginys, kuris jungiamas prie kompiuterio per USB arba gali būti integruotas į kompiuterį arba daugiafunkcį įrenginį. Komercinės kortelių skaitytuvo versijos gali nuskaityti saugias kišenes. Dauguma kortelių skaitytuvų priima keletą atminties kortelių formatų, įskaitant "Compact Flash" ir "Secure Digital". Be to, dauguma daugiafunkcinių spausdintuvų / skaitytuvų / kopijuoklių dabar turi įmontuotą kortelių skaitytuvą, todėl spausdintuvams galima spausdinti nuotraukas spausdinti.

Kai kurie kortelių skaitytuvai gali pasiekti tik vieną atminties kortelę, o kai kurios atminties kortelės integruoja kortelių skaitytuvų funkcionalumą. Todėl, kol įdėkite tokio tipo atminties kortelę į USB prievadą, kompiuteris gali tiesiogiai pasiekti savo duomenis.