Kas yra atminties kortelė

" Intelektualioji" kortelė yra lanksti plastikinė kortelė, paprastai pagaminta iš PVC, kurioje yra viena ar daugiau įterptųjų integrinių grandynų. Intelektualiosios kortelės integrinis grandynas dažnai vadinamas ICC, "Smart Card" lustu, "Smart Chip" moduliais arba "Secure Microcontroller" ("Secure MCU"), o intelektualiosios kortelės dažnai vadinamos "smartcard", "chip card", "IC card", "ICC" arba "CPU" kortele.

"Smart Card" fizinės savybės yra nurodytos ISO / IEC 7816-1 (identifikacijos kortelės - integrinių grandynų kortelės - 1 dalis: kortelės su kontaktais - fizinės charakteristikos), o kontaktų vietos ir matmenys nurodyti ISO / IEC 7816-2 (Identifikacijos kortelės. Integrinių grandynų kortelės. 2 dalis. Kortelės su kontaktais. Kontaktų matmenys ir vieta.

"Smart kortelių" kontaktų paprastai nėra akumuliatoriaus, o "Smart Card Reader" - tai komunikacinė laikmena tarp intelektualiosios kortelės ir priimančiosios (pvz., Išmanusis telefonas, kompiuteris, POS). Susisiekite su "Smart Card Readers" sąsaja su "Smart Cards" naudodamiesi iki aštuonių kontaktinių PIN kodų, o bekontakčiaiis "Smart Card" skaitytuvams nereikia fizinio kontakto su kortele. Kortelėje esančios kontaktinės tvirtinimo detalės yra auksu, o dvi iš jų (RFU) paprastai nenaudojamos.

Nors pozicija, minimalus ir maksimalus kontaktinių padetų matmenys ir vieta yra standartizuoti, kontaktinio padėklo išdėstymą gali laisvai suprojektuoti lusto gamintojas arba kortelių tiekėjai.

Kontaktiniai laikikliai yra prijungiami prie lusto, naudojant itin plonius laidus, kurie yra palaidoti į vidinę dervą.

Skerspjūvio vaizdas apie "smart card" mikroschemos struktūrą ir pakuotę

Intelektualios kortelės gali būti klasifikuojamos pagal kortelėje įdiegtą lustą ir kaip kortelės keitimo duomenis su "Card Reader". Toliau pateiktoje iliustracijoje paaiškinta klasifikacija:

MCU kortelės / mikroprocesorinės kortelės

Mikroprocesorių kortelėse įdedamas mikromodelis, kuriame yra vienas ar daugiau silicio integrinių grandynų mikroschemų su atmintimi ir mikroprocesoriais. Mikroprocesorių kortelės turi duomenų apdorojimo galimybes ir yra konceptualiai lygiavertės kompiuteriui su savo OS, vadinamą korteles veikiančia sistema (COS), failų sistema ir programomis. Kelias programas galima įkelti į MCU kortelę.

Atminties kortelės

Atminties kortelės lustas saugo ir saugo duomenis į EEPROM arba "Flash" atmintį, bet nėra procesoriaus, todėl nėra jokių apdorojimo galimybių. Atminties kortelės yra saugi ir populiari magnetinių juostelių kortelių alternatyva.

Atminties kortelės

"Atvaizdų kortelės" - tai pažangios kortelės, kurios be standartinės lustos įterpia bent jau bateriją, papildomą lustą ir LCD ekraną, naudojamą slaptų raktažodžių arba "One Time" slaptažodžių rodymui.

Bekontakčiai pažangieji korteles

Nešiojamoji kištuko kortelė įterpia integrinius grandynus ir bent anteną, kuri bendrauja su terminalu per radijo bangas.

Hibridinės kortelės

Hibridinė kortelė yra tokia lustinė kortelė, į kurią įdėta dviejų lustų, viena - ryšys per kontaktinę sąsają ir antroji, naudojama bendrauti bekontaktine sąsaja. Hibridinės kortelės yra vadinamos "dvyniu kortomis". Nepaisant to, kad dar rinkoje, jų naudojimas nuolat mažėja.

Dviguba sąsaja "Smart Cards"

Dvigubos sąsajos "Smart Card", dar vadinama "Combi" kortele) - tai tokia lustinė kortelė, kuri įterpia vieną lustą, galintį valdyti kontaktus ir bekontaktinę sąsają.

Išpūstas dvigubos sąsajos "smartcard" vaizdas.

Multi Component kortelės

"Multi Component" kortelės yra pažangios kortelės, kurios be standartinės lustos įterpia vieną ar daugiau elektroninių komponentų, pvz., Baterija, LCD ekranas, pirštų atspaudų jutiklis.