KAS YRA SMART CARD READER & TERMINAL

"Smart card" skaitytuvas , dar vadinamas "smart card" terminalu, pvz., Pardavimo taškas, kreditinių kortelių terminalas, yra įrenginys, kurį galima valdyti naudodamiesi lustinėmis kortelėmis, norint gauti informaciją apie kortelę ir atlikti operaciją.

"SmartCard" skaitytuvo tipai

Priklausomai nuo išmaniųjų kortelių tipų, "smart card" skaitytuvai gali būti suskirstyti į kontaktinius, bekontakčius, dvigubos sąsajos kortelių skaitytuvus.

Sąsaja

Paprastai skaitytuvas sąveikauja su kompiuteriu daugumai jo apdorojimo reikalavimų. Pagrindinė bendravimo su USB jungtimi priemonė, išmaniųjų kortelių skaitytuvai su RS232 sąsaja dar turi tam tikrą skaičių vartotojų.

Susisiekite su "smartcard" ir bekontaktiniu skaitytuvu

Kontaktų skaitytuvas iš esmės atitiko ISO7816 tarptautinį standartą ir bekontakčių kortelių skaitytuvas laikėsi ISO14443 sąsajos standarto.

kontaktas

Kontaktiniam "smartcard" skaitytuvui fiziškai reikia prisijungti prie kortelių, pvz., Įkišti kortelę į skaitytuvą. Yra daugybė programų, kuriose naudojamas šis bendras skaitytojo tipas, pvz., ATM, ID ir išsaugota vertė. Šio skaitytojo tipo yra du pagrindiniai bruožai: vienas yra saugus dėl ryšio tarp skaitytuvo ir dažnio palaikančio standarto ISO 7818 T = 0; Kitas privalumas yra greitis, kai kurie gali būti iki 848 kbps, pvz., Šis "Smart Card Reader" CREATOR CRT-288-K.

无标题_00094-副本.jpg