Kas yra RFID žymuo?

Radijo dažnio atpažinimo (RFID) žymos naudojamos įvairiausiose srityse: gyvūnų atpažinimas, prekių stebėjimas per tiekimo grandinę, turto stebėjimas, pvz., Dujų buteliai ir alaus kameros, ir prieigos prie pastatų kontrolė. RFID žymos yra lustas, kuri paprastai saugo statinį numerį (ID) ir anteną, kuri leidžia lustą perduoti saugomą numerį skaitytuvui. Kai kurios RFID žymos turi skaitymo / rašymo atmintį, kad būtų galima saugoti dinaminius duomenis. Kai žyma patenka į atitinkamo RF skaitytuvo sritį, žyma yra prijungta prie skaitytuvo radijo lauko ir perduoda ID skaitytojui.

RFID žymos yra paprastos, pigios ir dažnai vienkartinės, nors tai ne visada yra tokia, kaip pakartotinai naudojamos skalbinių žymos. RFID žymelėje nėra jokio saugumo arba bendraujama su skaitytuvu. Kiekvienas skaitytuvas, naudojantis atitinkamą RF dažnį (žemas dažnis: 125/134 KHz, aukštas dažnis: 13,56 MHz, ir itin aukštas dažnis: 900 MHz) ir protokolas gali gauti RFID žymę, kad būtų galima perduoti jos turinį. (Įsidėmėkite, kad tai nėra tiesa automobilių raktuose, kuriuose yra saugi RFID žymena.) Pasyviosios RFID žymos (ty tos, kuriose nėra akumuliatoriaus) galima skaityti iš kelių colių (centimetrų) atstumu iki kelių metrų (metrų), priklausomai nuo RF lauko dažnis ir stiprumas, naudojamas su konkrečia žyma. RFID žymos turi bendras charakteristikas, įskaitant:

Pigių dizainų ir didelės talpos gamyba, siekiant kuo mažiau investuoti į įgyvendinimą.

Minimalus saugumas daugelyje programų, su žymomis, kurias gali skaityti bet kuris suderinamas skaitytuvas. Kai kurioms programoms, pvz., Automobilio raktams, yra saugos funkcijų, ypač nuostatos, leidžiančios RFID žymenį autentifikuoti prieš leidžiant uždegti automobilį.

Minimalus duomenų saugojimas yra panašus į brūkšninį kodą, paprastai fiksuotas formatas, parašytas vieną kartą, kai žyma yra pagaminta, nors egzistuoja skaitymo / įrašymo žymos.

Skaitykite optimizuotą sritį, kad padidintumėte greitį ir naudingumą

RFID kortelių skaitytuvas